Letnie półkolonie 2024 w Pałacu Młodzieży – Zapisy ruszają 20 maja!

Strona główna » Wiadomości » Letnie półkolonie 2024 w Pałacu Młodzieży – Zapisy ruszają 20 maja!

Już w najbliższy poniedziałek, 20 maja, rozpoczyna się nabór na letnie półkolonie pod nazwą „Wakacje 2024 z Pałacem Młodzieży w Tarnowie”. To doskonała okazja dla dzieci z klas I-VI na ciekawe i pełne atrakcji wakacyjne zajęcia, które zostaną zorganizowane w czterech turnusach.

Procedura zapisów

Stali uczestnicy zajęć w Pałacu Młodzieży mają pierwszeństwo w zapisach i będą mogli dokonać rejestracji już w dniu 20 maja w godzinach od 11:00 do 17:00. Pozostałe osoby zainteresowane będą mogły zapisywać się (w miarę dostępności miejsc) od wtorku do środy, tj. 21-22 maja. Warto się spieszyć, ponieważ miejsca mogą być ograniczone!

Terminy i oferta

Półkolonie zostały zaplanowane na cztery turnusy, które odbędą się w następujących terminach: 3-7 lipca, 10-14 lipca, 17-21 lipca oraz 24-28 lipca. Każdy z turnusów trwać będzie przez pięć dni, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00.

Podczas półkolonii dzieci będą miały zapewnione pełne wyżywienie, w tym drugie śniadanie i dwudaniowy obiad z deserem. Oprócz tego czekać będą na nie liczne atrakcje, takie jak wycieczki poza miasto z warsztatami, seanse filmowe w kinie, zwiedzanie ciekawych miejsc w Tarnowie, zajęcia edukacyjne, warsztatowe oraz rekreacyjne na krytej pływalni i wiele innych. Każde dziecko może być zapisane maksymalnie na dwa turnusy, zapewniając im bogate i różnorodne wakacyjne doświadczenia.

Opłaty i regulamin

Warto zauważyć, że wakacje z Pałacem Młodzieży są droższe o 60 zł w porównaniu z poprzednim rokiem. Dla mieszkańców Tarnowa oraz uczniów tarnowskich szkół opłata za turnus wynosi 520 zł, natomiast dla pozostałych uczestników – 580 zł. Regulamin oraz karta kwalifikacyjna są dostępne na oficjalnej stronie internetowej Pałacu Młodzieży. To niezapomniana okazja dla dzieci na aktywne spędzenie czasu w czasie letnich wakacji!