Wystawa Malarstwa Anny Borcz: „Tanecznym Krokiem” przez Świat Sztuki

Strona główna » Kultura » Wystawa Malarstwa Anny Borcz: „Tanecznym Krokiem” przez Świat Sztuki

W najbliższy czwartek, 11 kwietnia, w Galerii Hortar (ul. Legionów 32) o godzinie 17:00 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – wernisaż wystawy malarstwa Anny Borcz pod tytułem „Tanecznym Krokiem”. To nie tylko okazja do podziwiania artystycznych dzieł, ale także możliwość wylosowania jednego z obrazów.

Spotkanie z artystką

Anna Borcz, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i wykładowczyni Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku architektura krajobrazu, zaprezentuje swoje najnowsze prace. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków oraz laureatką tytułu doktora sztuki uzyskanego w 2006 roku. Jej twórczość, eksperymentująca z różnymi technikami ekspresji plastycznej, była prezentowana na wystawach indywidualnych w kraju i za granicą, od Niemiec po Portugalię.

Wyjątkowa perspektywa

Tytuł wystawy, „Tanecznym Krokiem”, odzwierciedla życiową filozofię artystki. W jej słowach, stara się podążać przez życie w rytmie tańca, co choć nie zawsze jest łatwe, pozwala trzymać właściwy azymut. Każdy z obrazów zawiera w sobie nie tylko kawałek codzienności, ale i zagadkę, co dodaje im niepowtarzalnego uroku.

Podziękowania od artystki

Anna Borcz wyraża wdzięczność wobec osób, które wpływają na jej twórczość, naprowadzając ją czasem na właściwy azymut. Jej prace są nie tylko wyrazem indywidualnych doświadczeń, lecz także refleksją nad relacjami międzyludzkimi i codziennością.

Podczas wernisażu będzie możliwość zakupu wylosowanego obrazu, co stanowi unikalną okazję do nabycia autorskiego dzieła sztuki. Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu i odkrycia piękna twórczości Anny Borcz.