„Tanecznym krokiem do Europy” – wielka potańcówka z okazji 20-lecia Polski w Unii Europejskiej

Strona główna » Wiadomości » „Tanecznym krokiem do Europy” – wielka potańcówka z okazji 20-lecia Polski w Unii Europejskiej

Tarnów szykuje się do wyjątkowego świętowania – 20-lecia Polski w Unii Europejskiej. Pod hasłem „Tanecznym krokiem do Europy” mieszkańcy będą mogli uczcić ten historyczny moment w najbliższy wtorek, 30 kwietnia, o godzinie 19 na tarnowskim rynku. Organizatorem wydarzenia jest Tarnowskie Centrum Kultury, które zapewni bogaty program dla całych rodzin.

Atrakcje i zabawa

Impreza ma charakter rodzinny i jest skierowana do osób w każdym wieku. Organizatorzy obiecują uczestnikom wiele atrakcji, w tym energetyczne potańcówki przy polskich i zagranicznych przebojach, które zachęcały już tłumy podczas wakacyjnych spotkań. Za oprawę muzyczną odpowiedzialny będzie znany krakowski duet M@MS, który z pewnością podgrzeje atmosferę na parkiecie. Nie zabraknie także efektownych pokazów tanecznych, przygotowanych przez formacje ze Studia Tańca Honorata, które zachwycą wszystkich swoim profesjonalizmem i wdziękiem.

Organizacja i wsparcie

Trzygodzinne wydarzenie jest inicjatywą Tarnowskiego Centrum Kultury we współpracy z Wydziałem Kultury Urzędu Miasta Tarnowa. Finansowane jest z budżetu miasta, co świadczy o zaangażowaniu w upamiętnienie tego ważnego momentu w historii Polski.

20 lat w Unii Europejskiej

Polska jako członek Unii Europejskiej od 1 maja 2004 roku ma za sobą bogatą historię integracji i współpracy na arenie międzynarodowej. Traktat Akcesyjny podpisany 16 kwietnia 2003 roku w Atenach otworzył przed Polską nowe perspektywy i możliwości rozwoju, umożliwiając wpływanie na kształt decyzji podejmowanych na forum UE. 20 lat członkostwa w Unii Europejskiej to okazja do refleksji nad osiągnięciami, wyzwaniami i perspektywami przyszłości, a wielka potańcówka w Tarnowie będzie wyjątkowym sposobem na uczczenie tego jubileuszu.