„W Ogień” – Koncert Skubas Duet Akustycznie

Strona główna » Kultura » „W Ogień” – Koncert Skubas Duet Akustycznie

11 maja, Amfiteatr Letni stanie się miejscem wyjątkowego muzycznego wydarzenia – koncertu Skubas Duet Akustycznie „W Ogień”. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 9 kwietnia, a na scenie usłyszymy największe przeboje oraz premierowe utwory z nowego albumu.

Na koncercie nie zabraknie znanych i lubianych singli takich jak “Co i tak nadejdzie”, “Rdza” oraz “W Ogień”. Album „W Ogień” to muzyczna podróż przez odcienie miłości, gdzie ogień symbolizuje ciepło, życie, ale także pożądanie i nietrwałość. Skubas w swojej twórczości dotyka wielu ludzkich problemów, tworząc teksty pełne emocji, które poruszają serca słuchaczy.

Artysta o wielu twarzach

Skubas to artysta wszechstronny, który występował na licznych polskich festiwalach oraz brał udział w projektach takich jak Męskie Granie Orkiestra czy Europejski Stadion Kultury. Jego kompozycje pełne są delikatnych i czułych dźwięków, przeplatanych mrocznymi, niemal grunge’owymi akcentami.

Albumy artysty, takie jak “Brzask” (2014 r.) oraz „Duch” (2020 r.), są niezaprzeczalnym dowodem na jego wszechstronność i talent. Najnowsza płyta „W Ogień” (luty 2024 r.) to kolejny krok w jego muzycznej podróży, którą będzie można usłyszeć podczas koncertu na Amfiteatrze Letnim.

Bilety Dostępne Online

Bilety w cenie 30 zł będą dostępne online od 9 kwietnia oraz na miejscu godzinę przed rozpoczęciem koncertu. Nie przegapcie okazji, aby uczestniczyć w tym niezapomnianym wieczorze pełnym muzyki i emocji!