Święto Grabówki – Rodzinna zabawa w plenerze!

Strona główna » Kultura » Święto Grabówki – Rodzinna zabawa w plenerze!

Kolejne Święto Grabówki zbliża się wielkimi krokami, obiecując mieszkańcom niezapomnianą przygodę. Impreza plenerowa odbędzie się w niedzielę, 12 maja, na parkingu Centrum Handlowego Zenit przy ul. Garbarskiej, rozpoczynając o godzinie 15:30.

Program wydarzenia

Na początek przygotowano bogaty program atrakcji, szczególnie dedykowanych najmłodszym. O godzinie 15:30 rozpocznie się blok zabaw dla dzieci z udziałem Lady Famą Show. Następnie o godzinie 17:15 planowane jest oficjalne otwarcie imprezy, które uświetnią występy uczniów Szkoły Podstawowej nr 15. O 17:45 na scenie pojawi się Debora Ranieri i Teatr Scena Obok, serwując publiczności przeboje prosto z słonecznej Italii. Na godzinę 19 zaplanowano występ Studia Rocka Pawła Mazura i Gości, obiecujący poruszyć publiczność do tańca.

Wieczór pełen rozrywki – potańcówka i smakołyki

Na zakończenie imprezy wszyscy będą mieli okazję przenieść się na parkiet podczas potańcówki. Za oprawę muzyczną odpowiadać będzie Dj Sound Protectors Krzysztof Mężyk. Ponadto, od godziny 17, Koło Gospodyń Wiejskich Cuda&Wianki Pawęzowianki serwować będzie bezpłatne smakołyki, dodając smakowitych akcentów do atmosfery wydarzenia.

Organizacja i partnerstwo

Całe wydarzenie jest inicjatywą Rady Osiedla „Grabówka” oraz Tarnowskiego Centrum Kultury, które postawiły sobie za cel stworzenie niezapomnianego dnia pełnego zabawy i integracji dla mieszkańców. Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w tym rodzinno-przyjacielskim święcie, które już niedługo ożywi przestrzeń Grabówki swoją radosną atmosferą.