Weekendowe przygody w planetarium

Strona główna » Wiadomości » Weekendowe przygody w planetarium

Wciągająca podróż przez wszechświat

Pasaż Odkryć zaprasza do udziału w kolejnych fascynujących projekcjach w ich Planetarium już w nadchodzący weekend, 6 i 7 kwietnia. To doskonała okazja dla wszystkich miłośników kosmosu i nauki, aby zagłębić się w tajemnice wszechświata.

Podczas lekcji uczestnicy będą mieli szansę odkryć fascynujące aspekty kosmosu, w tym tajemnice ukryte poza galaktyką. Od spojrzenia na nocne niebo nad Tarnowem, przez podróż marzeniami na Marsa, aż po poznanie małych ciał niebieskich i zrozumienie, czego wymaga bycia astronautą. Zachęcają nas do tego pracownicy Pasażu Odkryć.

Odwiedzając Planetarium, uczestnicy nie tylko poszerzają swoją wiedzę na temat kosmosu, ale także doświadczają niezapomnianych wrażeń wizualnych i emocjonalnych. Ta interaktywna podróż poza granice Ziemi daje możliwość zrozumienia skali wszechświata i miejsca człowieka w nim. Jest to również doskonała okazja dla rodzin, szkół i grup przyjaciół, aby spędzić czas aktywnie i edukacyjnie.

Kto powinien odwiedzić planetarium?

Planetarium jest miejscem, które przyciąga zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Dla dzieci to fascynująca przygoda, która pobudza ich ciekawość i rozwija wyobraźnię. Dla młodzieży to szansa na poszerzenie wiedzy naukowej i zainteresowanie się tematyką kosmosu oraz technologii. Dla dorosłych to okazja do oderwania się od codzienności i wciągnięcia w fascynujący świat gwiazd i galaktyk.

Godziny projekcji i rezerwacje

Seanse trwają 50 minut i odbywają się o godzinach 10:30, 12:30 i 14:30. Kolejne projekcje są zaplanowane na 6, 7, 20, 21, 27 i 28 kwietnia.

Aby wziąć udział w tych fascynujących przygodach kosmicznych, konieczna jest rezerwacja miejsc. Zapisy prowadzi Biuro Obsługi Pasażu Odkryć. Nie zwlekaj – przyjdź i pozwól się porwać w kosmiczną podróż!