„Na Kantorii rządzą dzieciaki 2” – Dzień pełen zabawy i niespodzianek

Strona główna » Wiadomości » „Na Kantorii rządzą dzieciaki 2” – Dzień pełen zabawy i niespodzianek

Tarnowska Kantoria ponownie stanie się miejscem, które opanują dzieciaki! W najbliższą sobotę, 11 maja, czekać na nie będą konkursy, niespodzianki i animatorzy, którzy zadbają o doskonałą zabawę. Akcja rozpocznie się o godzinie 15 i potrwa do godziny 18. Na to wydarzenie zaprasza prezydent Tarnowa, Jakub Kwaśny.

Zabawa dla wszystkich

Gry i zabawy poprowadzi Pracownia Jaszczur i Przyjaciele. Na Kantorii rozłożone zostaną uwielbiane przez najmłodszych dmuchańce, a w przerwie od skakania dzieci będą mogły pomalować swoje twarze kolorowymi farbkami. Pojawią się także wyrzutnia cukierków oraz balony. Miejsce rekreacji odwiedzą także łucznicy z Brygady Vrihedd. Na placu będzie można spotkać maskotkę, z którą będzie można zrobić sobie zdjęcie.

Bezpieczeństwo i interakcja

Koło Kantorii zaparkują radiowóz i wóz strażacki, pojawi się także stoisko Straży Miejskiej z odblaskami i konkursami. Znajdzie się także miejsce na maszkaronkowe niespodzianki.

W przypadku niepogody wydarzenie może zostać przełożone na inny termin.

Organizacja i sponsorzy

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Tarnowa, który zapewnia, że będzie to dzień pełen radości i wspólnej zabawy dla wszystkich dzieci i ich rodzin.