Zderzenie aut w Bochni

Strona główna » Wiadomości » Zderzenie aut w Bochni

W Bochni na skrzyżowaniu ulic Konstytucji 3 Maja oraz Więźniów Oświęcimia doszło do wypadku. Zderzyły się ze sobą dwa samochody – jeden marki Mercedes, drugi Audi.

  1. Wypadek samochodowy w Bochni

Do wspomnianego wypadku doszło 19 lipca w okolicach godziny 22:00. Samochód marki Mercedes zderzył się z pojazdem Audi na skrzyżowaniu ulic Więźniów Oświęcimia oraz Konstytucji 3 Maja. Uczestnicy wypadku nie odnieśli żadnych poważniejszych obrażeń.

Wypadek samochodowy w Bochni

Według ustaleń służb mundurowych kierowca Mercedesa skręcał w lewo. Dwudziestolatek nie zachował odpowiedniej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy z Audi, który jechał zgodnie ze znakami drogowymi i z organizacją ruchu. Skutkiem niezachowania ostrożności przez mężczyznę kierującego samochodem marki Mercedes było zderzenie się z drugim pojazdem.

Na miejscu pojawili się strażacy z PSP Bochni, policja oraz ratownicy medyczni. Na szczęście żadna osoba biorąca udział w wypadku nie odniosła poważniejszych obrażeń. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizję. Dwudziestolatka ukarano mandatem karnym.