Śmierć kobiety na ogródkach działkowych

Strona główna » Wiadomości » Śmierć kobiety na ogródkach działkowych

Są już wstępne wyniki badań sekcji zwłok 45-letniej kobiety zmarłej na ogródkach działkowych w Mościcach. Śledczy z Prokuratury Rejonowej w Tarnowie dysponują nimi i mają nadzieję na wyjaśnienie sprawy, która rozpoczęła się 20 marca, kiedy to znaleziono ciało kobiety. Na tę chwilę nie wygląda to na zabójstwo.

Kobietę na ogródkach działkowych znalazł jej partner – oboje mieszkali w jednym z domków na działkach. Partner kobiety był pod wpływem alkoholu, przez co jakiekolwiek logiczne wyjaśnienia zajścia nie były brane pod uwagę. Jak zaznacza Marcin Stępień z Prokuratury Rejonowej w Tarnowie, mężczyzna początkowo był brany pod uwagę jako ewentualna przyczyna śmierci 45-latki, „ale wstępne wyniki sekcji zwłok wykluczyły udział osób trzecich”.

Teraz pozostaje tylko czekać na dokładną opinię patologów, do tego czasu podjęcie jakichkolwiek dalszych czynności jest niemożliwe. Zmarła pozostawiła bez opieki psa, którego chętni proszeni są o przygarnięcie. Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod numerem 14 625 82 34.