Darmowa Konferencja Oświatowa – Zdrowie psychiczne

Strona główna » Zdrowie » Darmowa Konferencja Oświatowa – Zdrowie psychiczne

Zbliżająca się konferencja „Problemy Zdrowia Psychicznego u osób dorosłych oraz w starszym wieku”, zorganizowana przez Centrum Usług Społecznych, stanie się areną pogłębionej dyskusji na temat różnorodnych aspektów zdrowia psychicznego. Od rodzajów chorób i zaburzeń psychicznych, po kryzys wieku średniego, prelegenci zaprezentują bogate spektrum wiedzy i doświadczeń.

Ekspert rzuci nowe światło

Rozpoczynając konferencję o godzinie 9.30, mgr Iwona Wróbel-Przebięda, doświadczony psycholog, pedagog i terapeuta środowiskowy, zabierze słuchaczy w podróż po różnorodnych rodzajach chorób i zaburzeń psychicznych. Przedstawi także kluczowe kwestie dotyczące reakcji w przypadku ich wystąpienia.

Wspieranie w kryzysowych chwilach

Kolejnym istotnym punktem będzie prezentacja Wioletty Matug-Pawłowskiej, prezesa Fundacji Anioły – Sport i Zdrowie, która zajmie się tematem kryzysu wieku średniego. Jej wykład będzie doskonałą okazją do zrozumienia natury tego kryzysu oraz sposobów radzenia sobie w trudnych momentach życiowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak konieczna jest rejestracja poprzez kontakt telefoniczny pod numerem 14 688 21 40 (czynny w godzinach 8.00-15.00) lub poprzez przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: ekrzywonos@cus.tarnow.pl.

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej – Zakład Aktywności Zawodowej „Słoneczne Wzgórze”, przy ul. Sanguszków 28a.

Konferencja została zrealizowana w ramach projektu pn. „Tarnów – Nowe Spojrzenie”, finansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014 – 2021 w ramach Programu „Rozwój Lokalny”, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz środków budżetu państwa.